• Bilgi Almak Ve Sorularınız İçin
  • 05396093343
  • info@rusyadaokumak.com
Kazan Devlet İnşaat Üniversitesi
kazan devlet inşaat üniversitesi
Bilgi
Fiyatlar

Kazan Devlet İnşaat Üniversitesi

Özellikle inşaat ve mimarlık üzerine eğitim vermek içinn İmparator III.Alexander tarafından 1890'da kurulmuş ve 550 kalifiye akademisyen tarafından 9.000 öğrenciye eğitim veren bir üniversitedir.Kazan Devlet İnşaat Üniversitesi 2016 yılında cumhurbaşkanı tarafından "Güç Araştırma Akademik Merkezi" açılmıştır. Çok çeşitli inşaat alanı üzerine yenilikçi çalışmalar yapılmakta ve geliştirilmektedir. Bunlardan bazıları bina yapılarını ve elemanlarını test etmek , yeni binaların tasarlanması, endüstri malzemelerinin araştırılıp geliştirilmesi üzerinedir.

İnşaat Mühendisliği ve Mim arlık üzerine düzenli mesleki eğitim vermektedir. 30'dan fazla profesyonel yeniden eğitim programı ve 80 kısa süreli mesleki eğitim programı vardır. Aynı zamanda üniversitede faaliyet gösteren bilgisayar destekli tasarım "Autodesk" için uluslararası bir eğitim merkezi bulunmaktadır. Üniversitenin East London University ile anlaşması vardır ortak diploma programına başvurarak çift diploma alma imkanı sunar. Hem İngiliz Hem Rus diploması ile mezun olabilirsiniz. Mezunlar birçok uluslararası mimari stüdyo ve şirketler tarafından talep görmekte, aynı zamanda "Atkins - İngiltere" , Erick Van Egeraat Architectural - Hollanda, gibi bir çok kurum tarafından her yıl sadece yurt dışı stajı için 30 tane öğrenci kabul görmektedir


Kazan Devlet İnşaat Üniversitesi Hazırlık Ücreti Paketi Ne Kadar ?

Kazan Devlet İnşaat Üniversitesinde Rusça hazırlık dil eğitimi almak isteyen öğrenciler Rusya'nın en ucuz hazırlık üniversitesi olanKazan Devlet İnşaat Üniversitesi her şey dahil hazırlık paketi 4200$'dır. Uçak bileti yurt ücreti gibi bütün ücretler hazırlık paketimize dahildir. Fiyat güncel 2024 yılı için geçerli kampanyalı bir fiyattır. Burayı Tıklayarak Hazırlık Paketi İçeriğini İnceleyebilirsin.

Kazan Devlet İnşaat Üniversitesi Yurtları Nasıl ?

Konaklama imkanlarından bahsedecek olursak Kazan Devlet İnşaat Üniversitesi Yurtları 3-4 Kişilik Konaklama İmkanı Sunar. Rusya standartlarının altında yurt kalitesine sahiptir. Yıllık Yurt Ücreti 100$'dır. Banyo ve WC tuvalette ortak kulanımlıdır. Despa öğrencilerine yurdu denemesini ancak ev için mutlaka bütçe ayırıp gelmesini tavsiye etmekte bu sayede değerli öğrencilerimiz yurda alışamadığında Despa danışmanları tarafından istedikleri ev tutularak evde konaklatılması için destek sağlar.

Kazan Devlet İnşaat Üniversitesi Diploma Denklik

Kazan Devlet İnşaat Üniversitesi Diploması İtalya, Finlandiya, Yunanıstan, Polonya, Macaristan ve bir çok avrupa ülkesinde doğrudan denktir. Moskova Diploma Doğrulama Servisi İle Diğer Avrupa Ülkelerinde Başvuru İle Denklik. Türkiye'de YÖK Gerekli Görür İse STS İle Denklik Ya da YÖK Başvurusu İle Denklik verilmekte, devamsızlıklarınız ve ülkeye giriş çıkışlarınız kontrol edilerek bu karar alınmaktadır.

Avantajlar
  • EK Ücretle İngiltere'den Diploma Verme Avantajı Sağlayabiliyor. Çift Diploma İle Mezun Olma Fırsatı Sunuyor
  • 100 Yılı Aşkın Süredir Eğitim Veren Rusya'nın Köklü Bir Üniversitesi
  • Tataristan'da Bulunan Tek İnşaat Üniversitesi
  • Kendi Bünyesinde Yurt Dışı Staj İmkanı Sunabiliyor
  • Tataristan'ın Başkenti Kazan Şehrinde Önemli Bir Lokasyonda


Kazan Devlet İnşaat Üniversitesi Yıllık Bölüm Ücretleri

Mimarlık 1800$
Grafik Tasarım 3250$
İç Mimarlık 1800$
Mimari Restorasyon 1800$
Mimari Kentsel Çevre Tasarımı 1800$
Kentsel Planlama 1800$
İnşaat Mühendisliği 1800$
Endüstri ve İnşaat Mühendisliği 1800$
Çevre Mühendisliği Teknosfer Güvenliği 1800$
Arazi Yönetimi Ve Kadastro 2400$
Taşımacılık Teknolojisi 1800$
İşletme (İnşaat Mühendisliğinde Endüstri Yönetimi) 1750$
İşletme 1500$
Nano Teknoloji Mühendisliği 1500$

""Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği Öğrenim Dili İngilizcesi 4500$""
*İngiltere'den 2. Diploma Alınır.